Mājas lapas Katalogs Jurists Fotogrāfs Mājas darbi Reklamējies Projekti ?
web business logo artis zelmenis

Mājas lapas

English
Latviešu
Русский

Mājas lapas dizains, izstrāde un MPO

Mājas lapas izstrāde ir katra jauna uzņēmuma nepieciešams darbarīks sava produkta virzīšanā tirgū un tā atpazīstamības veicināšanā. Mājas lapas izstrāde ir vairāku sarežģītu darbību kopums un kas vēl - mājas lapas kodēšana ir laikietilpīgs process. Izstrādes procesā ir pārāk daudz darbību lai visas paturētu prātā, firmas e-veikala, portfolio vai bukleta izstrādē. Lasi tālāk, kā tas tiek atrisināts.

Mājas lapa biznesam

Mājas lapas galvenais iemesls ir nodrošināt informāciju ar mērķi kādu mājas lapas izveidotājs vēlas parādīt - iemesls, ko var darīt. Otršķirīgi nāk produktu un servisu reklamēšana. Kuram gan patīk ka viņam bāž sejā reklāmu?
Mājas lapa biznesam ietilpst:

  • Kvalitatīvs un ar uzņēmuma imidžam līdzīgu stilu
  • Prātīga struktūra lai izveidotu celiņus cilvēka virzīšanai uz pārdošanu
  • Pārdomāta MPO taktika lai tavu web lapu vispār atrod

Izstrāde

Web izstrāde par primāro ņem vērā klienta velmes, galvenokārt divas lietas - kāds ir mājas lapas mērķis un cik mājas lapas autors var atļauties ieguldīt lapā. Iegūsti savu mājaslapu!

Dizains

Mājas lapas dizains ir Tavs firmas imidžs, Tavs zīmols. Jūs noteikti esat dzirdējis, ka kompānijas nosaukums un logo ir svarīgi mārketingam? Labi izstrādāts mājas lapas dizains ir kritisks faktors biznesam.

MPO

Meklētājprogrammu Optimizācija (MPO) ir jabūt mājas lapas ipašnieka mērķim, bez MPO Jūs pazaudējat līdz pat 70% apmeklētājus un iespējamos klientus. Dod iespēju savai MPO kampaņai bzinesam.

Interneta Mārketings

Interneta mārketings nav tikai sociālo portālu virzīšana un dažu e-pastu izsūtīšana. Interneta mārketingā ietilpst daudz aspektu, kā piemēram - blogošana, reklamēšana, virzīšana, piesaiste. Radi savu interneta mārketinga stratēģiju biznesam.

Reklamēšanās

Reklamē savu mājas lapu. Tavam biznesam nepieciešami apmeklētāji, iespējamie klienti? Reklamē savu firmu ar jaunu uz rakstiņiem balstītu reklamēšanu. Pieraksties!

Grafika

Grafikā ietilpst web grafika, logotipi, digitālie mākslas darbi, 3D modelēšana (mājokļi un interjera dizains), plakāti, vizītkartes.

Web skola un mājas lapas apskati

Web skola, kurā vari iemācīties programmēšanu un web dizainu, mājas lapas birkas (HTML tagi), tīmekļa vēsture, apskati un biznesa lapas