Mājas lapas Katalogs Jurists Fotogrāfs Mājas darbi Reklamējies Projekti ?
web business logo artis zelmenis

Mājas lapas

English
Latviešu
Русский

Mājas lapas dizains

Artis Zelmenis ir mājas lapu izstrādātājs ar PHP, HTML un CSS rakstīšanas (kodēšanas) valodu zināšanām. Ko tas nozīmē? -Dinamiska, labi noformēta un stilīga mājas lapa tavam biznesam.

Mājas lapas dizains ir nepieciešamība

Mājas lapas dizains ir nepieciešams katram sevis cienošam mājas lapas īpašniekam. Neatkarīgi, vai to sniedz laikapstākļu prognozes, vai pārdot sēklas tava mājas lapa zaudē daudz apmeklētāju, ja tavs web dizains neveic galvenos un nepieciešamos mājas lapas dizaina konceptus.

Galvenie mājas lapas koncepti

Galvenie mājas lapas koncepti ir spēja viegli pārvietoties pa mājas lapu, spēja viegli atrast vēlamo un ar informāciju bagāts saturs.

Mājas lapas navigācija

Navigācijai vajadzētu būt hierarhijas stilā - svarīgākais ir viena klikšķa attālumā, mazāk svarīgais divu vai vairāk klikšķu attālumā. Mājas lapai vajadzētu ievietot atrasanās pēdas - vizuāli parādīts, kur tu pašlaik atrodies mājas lapas hierarhijā.

Spēja atrast mājas lapā

Dažreiz nav tik vienkārši atrast sev vēlamo informāciju mājas lapā. Ja mājas lapas izstrādātājs kaut ko neizdara, kā vajadzētu, apmeklētājs var viegli apmaldīties mājas lapā un kad tas notiek lietotājs iet prom no mājas lapas. Mājas lapas dizaineris pārliecinās lai tas nenotiktu.

Informatīvs saturs

Ja tava mājas lapa ir par ābolu pārdošanu, tad tev vajadzētu izvairīties mājas lapā likt tikai ābolu bildes. Vēl trakāk nepieminēt, ka cilvēki var iegādāties ābolus, kur var nopirkt, pa cik var nopirkt un kapēc pirkt. Lai tas vis kļūtu vēl vērtīgāks no meklētājprogrammu puses, izvieto katrā no ābolu aprakstošās tīmekļa vietnes lapas saiti uz lapu, kura veic ābolu pārdošanas funkciju.

Mājas lapas dizains industrijām

Daži noteikumi, kuriem katrai mājas lapai vajadzētu būt ievērotiem. Atceries - viss vienkāršais un viegli saprotamais vienmēr vinnē. Mājas lapas dizainam vajag demonstrēt industriju, kurā tā strādā. Zaļais - nauda un banku sistēmas, zilais - lidošanas pakalpojumi vai zvejniecība, dzeltenais - labība un sēklas. Uzņēmuma zīmolam ir jabūt pilnībā demonstrētam. Vislabākie zīmoli ir tie, kuru toņu izvēle ir sākot ar vienu toni līdz trijiem krāsu toņiem.

Mājas lapa izstrādāta tavai veiksmei

Iegūsti savu mājas lapas dizainu tagad! Noalgo Arti Zelmeni.