Mājas lapas Katalogs Jurists Fotogrāfs Mājas darbi Reklamējies Projekti ?
web business logo artis zelmenis

Mājas lapas

English
Latviešu
Русский

Meklētājprogrammu optimizācija

MPO ir mājas lapas optimizācija ko javeic katram uzņēmumam tieši tik daudz lai cilvēks, kuru interesē tavs produkts varētu tevi atrast. Ja tevi atrod, iespējams iegūsi nākamo uzticamo ilgtermiņa klientu, varbūt vienreizēju pirkumu, varbūt nevienu.

Meklētājprogrammu optimizācija biznesam

Meklētājprogrammu optimizācija biznesa mājas lapai ir līdzīgs darbs kā tad kad mārketinga komanda zvana cilvēkiem pa telefonu. Kāda ir atšķirība?
Kad mārketinga speciālists zvana uz peronu telefoniem labākajā gadijumā viņš zin kāds ir cilvēka dzimums un vecums, kas samazina procentu paredzēt vai cilvēks būs Jūsu klients, vai nebūs. Tas ko dara MPO meistars ir tīmekļa vietnes lapas optimizētājs tā lai konkrētā lapa tiktu labāk atrasta meklētājprogrammās (Google, Yahoo, Bing, Yandex) un sociālajos tīklos. Pārbaudīts - strādā!

Kā meklētājprogrammu optimizācija darbojas?

Kad cilvēks aiziet uz kādu no meklētājprogrammām un piemēram ieraksta meklēšanā pirkt ābolus tad pirmā mājas lapa sarakstā iegūst 50% iespēju iegūt jaunu klientu.
40% nav tik daudz, tu teiksi, vai varbūt tomēr ir? - Ir frāzes, kuras tiek meklētas miljoniem reižu mēnesī, bet ir jaatcerās, ka ne visas ir ienākumu nesošas. Viena frāze (jeb atslēgvārds) ar augstu konkurenci ir get insurance (Angļu val. - iegūt apdrošināšanu). Šim atslēgvārdam ir 368 tūkstoši meklējumi ik mēnesi. Pirmā mājas lapa pēc aptuveniem aprēķiniem iegūst 220 tūkstošus apmeklējumu mēnesī. Vai Tava uzņēmuma mājas lapai ir bijuši 220000 apmeklētāji? Un cik no šī procenta kļūtu par taviem klientiem?

Uzlabo MPO un iegūsti vairāk klientus

Veic mājas lapas optimizēšanu ar MPO palīdzību un iegūsti tūkstošiem apmeklētāju mājas lapai. Tik vienkārši. Noalgo Arti Zelmeni.